Steaua dinamo 5 2 cupa romaniei video

Steaua a invins clar Dinamo in prima mansa a semifinalei Cupei Romaniei, scor ( la pauza), dupa un meci dominat categoric de ros-albastri. Dinamo a resimtit absentele lui Thicot, Cosmin Matei - hotnews, stiri, articole, revista presei, politica, economie, sport. Steaua - Dinamo REZUMAT VIDEO - Cupa României. 1. Steaua a umilit Dinamo în prima manșă a semifinalei Cupei României și este ca și calificată în finală. Min 22 - Gol Latovlevici. Min 32 - Gol Dorin Rotariu. Min 39 - Gol Varela. Min 43 - Gol Chipciu. Cele mai multe goluri intr-un meci: Dinamo – Steaua (2 mai – Cupa Romaniei, finala) Cea mai lunga serie de victorii consecutive: 6 (reusita de Steaua) STEAUA-DINAMO LIVE VIDEO: Steaua are 7 meciuri consecutive fără înfrângere în derby-ul cu teampanteracanada.com: Daniel Spătaru.

Watch Now Steaua Dinamo 5 2 Cupa Romaniei Video

STEAUA 5 2 DINAMO VEZI REZUMATUL MECIULUI Masacru national in Cupa Dinamo viseaza la INVIERE in joi, time: 8:36
Tags: Messaging apps for samsungIphoto 11 snow leopard, Teruo nakamura rising sun site , , Epson stylus cx4300 resetter skype Steaua a invins clar Dinamo in prima mansa a semifinalei Cupei Romaniei, scor ( la pauza), dupa un meci dominat categoric de ros-albastri. Dinamo a resimtit absentele lui Thicot, Cosmin Matei - hotnews, stiri, articole, revista presei, politica, economie, sport. Dinamo a egalat peste doar zece minute (32), când Lazăr a centrat în careu, apărarea Stelei nu a reușit să respingă mingea, iar Rotariu a împins-o în plasă: Cupa Romaniei,semifinala: Steaua – Dinamo, scor Finalul primei reprize a aparținut în totalitate Stelei, care a mai punctat de trei ori. Steaua - Dinamo REZUMAT VIDEO - Cupa României. 1. Steaua a umilit Dinamo în prima manșă a semifinalei Cupei României și este ca și calificată în finală. Min 22 - Gol Latovlevici. Min 32 - Gol Dorin Rotariu. Min 39 - Gol Varela. Min 43 - Gol Chipciu. Cele mai multe goluri intr-un meci: Dinamo – Steaua (2 mai – Cupa Romaniei, finala) Cea mai lunga serie de victorii consecutive: 6 (reusita de Steaua) STEAUA-DINAMO LIVE VIDEO: Steaua are 7 meciuri consecutive fără înfrângere în derby-ul cu teampanteracanada.com: Daniel Spătaru.

1 Replies to “Steaua dinamo 5 2 cupa romaniei video”